Pravidla třídy - 18.09.23

• Chodíme včas
  • Třídíme odpad

BanalFatal - 27.10.23

Ve středu 18. 10. byla pro naši třídu připravena přednáška od organizace BanalFatal. Cílem přednášky bylo seznámit nás s prevencí rizikového chování zaměřené na možné úrazy páteře a míchy. Velkým přínosem bylo, že jedním z přednášejících byl vozíčkář, který nám vyprávěl svůj příběh a osobní zkušenosti.

Kyberšikana - 27.10.23

V rámci programu Prevence patologických jevů nás ve čtvrtek 19. 10. navštívila por. Renata Štěpánková, DiS. z oddělení tisku a prevence Policie ČR Územního odboru Chrudim s přednáškou o kyberšikaně. Paní policistka dětem vysvětlila, co kyberšikana je, jak se projevuje a co by měl každý v případě takovéhoto ohrožení dělat. Během dvou hodin se žáci také dozvěděli, jak je tento způsob šikany nebezpečný. Na skutečných příbězích dětí žáci viděli a slyšeli, jak tragické mohou být osudy těch, kteří kyberšikanu zažili na vlastní kůži.

Beseda z linky bezpečí - 27.10.23

V úterý 26.9. nás navštívily pracovnice z linky bezpečí.
Hned na úvod jsme se vzájemně představili. Po seznámení následoval samotný program zaměřený na osvětu dospívajících dětí. Program byl zajímavý a poučný. Na závěr nám byly předány kontaktní údaje a upomínkové předměty.

Projektový den 6.A - 30.10.23

Před podzimními prázdninami proběhl na naší škole projektový den Jak žijí děti na světě. Pro naši třídu byly připraveny tyto přednášky Keňa a USA. Obě přednášky byly velmi zajímavé a poučné. Na závěr dne nás paní učitelka Netolická seznámila s problémem Fast Fashion.

Image_6483441 Image_123923953

Projektový den a adventní jarmark - 11.12.23