Základní škola > Zaměstnanci školy

pedagogičtí pracovníci

Rozvrhy učitelů

#

titul

příjmení jméno

funkce

třídní

rozvrh

mail

1

Mgr.

Budínská Lenka

ředitelka školy,
výchovná poradkyně - kariérové poradenství

---

rozvrh

reditelna@skola-chrast.net

2

Mgr.

Dvořáková Dana

zástupkyně pro I. stupeň

--- rozvrh Dvorakova.Dana@skola-chrast.net

3

Mgr.

Kmošková Radka

zástupkyně pro II. stupeň, koordinátor ICT

---

rozvrh Radka.Kmoskova@skola-chrast.net

4

Mgr.

Broďáková Bronislava

učitelka, vedoucí redakční rady školního časopisu

9.B

rozvrh Brodakova.Bronislava@skola-chrast.net

5

Bc.

Brožka Karel

učitel

---

rozvrh Brozka.Karel@skola-chrast.net

6

Mgr.

Celnarová Ivana

učitelka, metodik prevence pro I. st.,
koordinátor žákovského parlamentu

3.B

rozvrh Celnarova.Ivana@skola-chrast.net

7

Bc.

Ceplová Kateřina

učitelka

---

rozvrh Ceplova.Katerina@skola-chrast.net

8

Mgr.

Dostálová Kateřina

učitelka

7.A

rozvrh Dostalova.Katerina@skola-chrast.net

9

Mgr.

Fišerová Ludmila

učitelka

1.B

rozvrh Fiserova.Ludmila@skola-chrast.net

10

Bc.

Grassinger Tomáš

učitel, koordinátor EKORADY

8.A

rozvrh Grassinger.Tomas@skola-chrast.net

11

Mgr.

Janková Tereza

učitelka

5.A

rozvrh Jankova.Tereza@skola-chrast.net

12

Mgr.

Kloudová Eva

učitelka,
výchovná poradkyně - výchovné poradenství

---

rozvrh Kloudova.Eva@skola-chrast.net

13

Bc.

Klusoňová Monika

učitelka

---

rozvrh Klusonova.Monika@skola-chrast.net
14  

Kmošek Rostislav

učitel

---

rozvrh Kmosek.Rostislav@skola-chrast.net

15

Mgr.

Kodešová Marie

učitelka,
vedoucí školních pěveckých sborů

4.B

rozvrh Kodesova.Marie@skola-chrast.net

16

Mgr.

Kolářová Lucie

učitelka

---

rozvrh Kolarova.Lucie@skola-chrast.net

17

Mgr.

Kučerová Cachová Tereza

učitelka

---

rozvrh KucerovaCachova.Tereza@skola-chrast.net

18

Mgr.

Kykalová Lenka

učitelka

3.A

rozvrh Kykalova.Lenka@skola-chrast.net

19

Mgr.

Malinská Anna

učitelka

6.C

rozvrh Malinska.Anna@skola-chrast.net

20

Mgr.

Malinská Kateřina

učitelka, vedoucí školních pěveckých sborů

2.B

rozvrh Malinska.Katerina@skola-chrast.net

21

Mgr.

Modráčková Zdeňka

učitelka, správce knihovny

---

rozvrh Modrackova.Zdenka@skola-chrast.net

22

Mgr.

Netolická Šárka

učitelka

---

rozvrh Netolicka.Sarka@skola-chrast.net

23

Mgr.

Novák Jan

učitel

7.B

rozvrh Novak.Jan@skola-chrast.net

24

Mgr.

Nováková Barbora

učitelka

6.B

rozvrh Novakova.Barbora@skola-chrast.net

25

Mgr.

Novotná Tereza

učitelka

2.A

rozvrh Novotna.Tereza@skola-chrast.net

26

Ing.

Pacetti Romana

učitelka

---

rozvrh Pacetti.Romana@skola-chrast.net

27

Mgr.

Pelikánová Ludmila

učitelka

7.C

rozvrh Pelikanova.Ludmila@skola-chrast.net

28

Mgr. et Mgr.

Pešavová Alena

učitelka

---

rozvrh Pesavova.Alena@skola-chrast.net

29

Mgr.

Pospíchalová Veronika

učitelka

1.A

rozvrh Pospichalova.Veronika@skola-chrast.net

30

Mgr.

Prázová Dagmar

učitelka,
koordinátorka EKORADY

5.B

rozvrh Prazova.Dagmar@skola-chrast.net

31

Mgr.

Rýdlová Pavla

učitelka

---

rozvrh Rydlova.Pavla@skola-chrast.net

32

Mgr.

Salášková Vendula

učitelka,
koordinátorka EKORADY

9.C

rozvrh Salaskova.Vendula@skola-chrast.net

33

Mgr.

Svobodová Jana

učitelka,
metodik prevence pro II. st.

8.B

rozvrh Svobodova.Jana@skola-chrast.net
34  

Šmejda Ivan

učitel

---

rozvrh Smejda.Ivan@skola-chrast.net

35

Mgr.

Šumpíková Miroslava

učitelka

4.A

rozvrh Sumpikova.Miroslava@skola-chrast.net

36

Ing.

Volf Petr

učitel

6.A

rozvrh Volf.Petr@skola-chrast.net

37

Mgr.

Zemanová Jana

učitelka

8.C

rozvrh Zemanova.Jana@skola-chrast.net

38

Mgr.

Žejdlíková Zdeňka

učitelka,
dopravní výchova, zdravotní výchova

9.A

rozvrh Zejdlikova.Zdenka@skola-chrast.net

speciální pedagogové

Mgr. Marková Dana speciální pedagog, logoped
Mgr. Pilařová Martina speciální pedagog, muzikoterapie

asistenti

#

titul

příjmení jméno

zařazení

1   Jelínková Renata školní asistentka
2 DiS. Adámková Tereza asistentka pedagoga
3 Bc. Breberová Ivana asistentka pedagoga
4 Bc. Brožka Karel asistent pedagoga
5   Černá Lucie asistentka pedagoga
6   Fišmanová Martina asistentka pedagoga
7   Holubová Kamila asistentka pedagoga
8   Hrouzková Tereza asistentka pedagoga
9   Kastnerová Petra asistentka pedagoga
10   Kusá Lenka asistentka pedagoga
11   Laubová Lenka asistentka pedagoga
12   Letáčková Veronika
asistentka pedagoga
13   Macáková Monika asistentka pedagoga
14   Nedvídková-Jonášová Monika asistentka pedagoga
15   Nepovímová Klváčková Šárka asistentka pedagoga
16   Šubrtová Lenka asistentka pedagoga
17 Bc. Šumpíková Jana asistentka pedagoga
18   Vítová Jana asistentka pedagoga
19   Vohradníková Jana asistentka pedagoga
20   Vohradníková Kateřina asistentka pedagoga
21   Volfová Věra asistentka pedagoga
22   Zamazalová Ivana asistentka pedagoga

školní družina & školní klub

# Příjmení Jméno Zařazení
1 Petra Dušková, DiS. ved. vychovatelka
2 Leona Tesařová vychovatelka ŠD
3 Hana Pátková vychovatelka ŠD
4 Jaroslava Freibergová vychovatelka ŠD
5 Tereza Vašenková
vychovatelka ŠD
6 Martina Lacmanová vychovatelka ŠK

provozní zaměstnanci

# Příjmení Jméno Zařazení
1 Kmošek Rostislav správce ICT
2 Veverka Rudolf školník
3 Chramostová Veronika uklízečka
4 Kašparová Markéta uklízečka
5 Řezníčková Věra uklízečka
6 Šnajdrová Eva vrátná, uklízečka
7 Štursová Věra uklízečka
8 Veverková Martina uklízečka
9 Moravčíková Hana vedoucí školní jídelny
10 Klusoň Milan hlavní kuchař
11 Brychnáčová Lenka kuchařka
12 Černá Ivana kuchařka
13 Durdilová Iveta kuchařka
14 Pilařová Markéta kuchařka
15 Kratochvílová Eva hospodářka
int(1)

Novinky