Úvod   >   Základní škola   >   Ředitelna oznamuje

Zápis do 1. třídy (24. 02. 19')

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2019/2020 se koná v sobotu 6. 4. 2019 od 9:00 do 12:00 hodin.

Zápisu se zúčastní na pozvání ředitelky školy paní Miriam Janišková, zakladatelka společnosti Qiido. Bude k dispozici rodičům i dětem, protože umí rozpoznat nadání i mimořádné nadání dětí. Naše základní škola je partnerskou školou společnosti Qiido, naše paní učitelky prošly dlouhodobým vzděláváním pořádaným touto společností. Naší snahou je rozvíjet nadání dětí ve všech oblastech jejich konání...

K zápisu do 1. třídy vezměte s sebou svoje dítě (i když je to nepovinné), jeho rodný list a svůj občanský průkaz.

Pokud máte v úmyslu žádat pro své dítě odklad školní docházky, vyplníte v den zápisu ve škole žádost o odklad. V tom případě s sebou dítě brát nemusíte - jste-li o odkladu pevně rozhodnutí. Pokud již budete mít potřebné 2 dokumenty (vyjádření dětského lékaře a vyjádření z PPP nebo SPC), ředitelka školy udělá v několika dnech po zápisu rozhodnutí o odkladu školní docházky. Pokud ještě potřebná vyjádření mít nebudete, dohodneme se na místě v den zápisu na dalším postupu.

Pokud máte zájem zapsat své dítě na naší základní školy, a termín zápisu se Vám nehodí, kontaktujte nás na telefonním čísle ředitelky školy 608 144 314 - domluvíme si náhradní termín. Do 30.4.2019 musí být všechny děti narozené do 31. 8. 2013 a děti, které měly v loňském roce odklad, zapsané ke školní docházce. Do 31. 5. 2019 musí být zcela jasné, kdo nastoupí od 1. 9. 2019 do 1. třídy a kdo bude mít odklad povinné školní docházky. K tomuto dni musí ředitelka školy vydat všechna rozhodnutí.

Těšíme se na Vás i Vaše děti!
Mgr. Lenka Budínská, ředitelka školy

 

« zpět

Novinky