Úvod   >   Základní škola   >   Ředitelna oznamuje

Aplikace Corinth pro školy - aplikace pro výuku přírodních věd zdarma (21. 03. 20)

Dobrý den,

dovoluji si Vás informovat o možnosti bezplatného využití on-line vzdělávání - CORINTH aplikace pro výuku přírodních věd - 3D modely zdarma všem školám pro domácí použití.

Vzhledem k aktuální situaci uzavření škol v ČR se česká společnost CORINTH rozhodla zpřístupnit svou vzdělávací 3D pomůcku (3D modely pro výuku přírodních věd) zcela zdarma všem žákům, studentům a učitelům pro domácí použití. Aby pro výuku mohl každý žák či student použít své vlastní zařízení, zpřístupňuje Corinth svůj obsah na online platformě Lifeliqe (funkční na jakémkoliv prohlížeči).

Corinth je 3D vzdělávací pomůcka pro výuku přírodních věd a polytechniky. Zábavnou a efektivní formou motivuje žáky a studenty ke vzdělávání, zlepšuje jejich výsledky a usnadňuje přípravu učitelům do hodiny.

Pro všechny zájemce jsou kompletní informace včetně přístupu k bezplatnému výukovému materiálu Corinth uveřejněny v přiloženém pdf. souboru, odkaz na řešení Corinth www.corinth3D.com.

Informace zasílá RNDr. Lucie Richtr, Hlavní věcná manažerka, projekt Krajský akční plán rozvoje vzdělávání Pardubického kraje, Odbor školství, Krajský úřad Pardubického kraje.

Corint QR kód (PDF)

« zpět

Novinky