Úvod   >   Základní škola   >   Ředitelna oznamuje

Zítra měla být Noc s Andersenem - nebude (26. 03. 20)

Zítra měla být Noc s Andersenem - nebude - tak alespoň pohádkový kvíz a kvíz s HP

Zítřejší noc měla být pohádkovou, jedinečnou, knižní... bohužel, knihovny i školy jsou zavřené, situace nám to nedovoluje... Musíme s lítostí konstatovat, že ani květnový termín nevyjde, netroufáme si odhadovat, kdy se pohádkové nocování uskuteční.

"Není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož aby se brečelo..." a je to tak! Nesmutněme a nezapomeňme na čtení se svými dětmi či vnoučátky, třeba zrovna zítra v noci :-). Už v úterý si budeme připomínat nejen narozeniny H. Ch. Andersena, ale zároveň také Mezinárodní den dětské knihy.

Vyřizujeme pozdravy od výtvarníka a ilustrátora Jiřího Fixla, který laskavě poskytl soubor omalovánek určených pro prváky a druháky z produkce Studia efef, a jak píše:  "v době karantény (a pro mnohé dětičky i značné nudy) mne napadlo pustit do světa soubor omalovánek určených pro prváky a druháky z naší nedávné produkce. Dávám je volně k tištění i přeposílání na další místa do škol i knihoven. Zdravím z Prahy a těším se na doby normální, Jiří Fixl." Soubor ke stažení najdete na: https://www.knihovnabbb.cz/omalovanky-jiriho-fixla-ke-stazeni

Kviz-HP

« zpět

Novinky