Úvod   >   Základní škola   >   Ředitelna oznamuje

Dva celodenní výlety (26. 09. 19)

Pro žáky naší ZŠ Chrast jsme si připravili v době podzimních prázdnin dva celodenní výlety, a to ve dnech 29. 10 a 30. 10. 2019.

1) V úterý 29. 10. je naplánovaný výlet do zábavního centra Tongo v Hradci Králové. Cena tohoto výletu je 250,-/dítě. V ceně je zahrnuta doprava (vlak, MHD) a vstupné.
2) Ve středu 30. 10. je naplánovaný výlet do Klubu kouzel v Pardubicích s vystoupením a prohlídkou, a dále návštěva Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. Cena tohoto výletu je 290,-/dítě. V ceně je zahrnuta doprava (vlak, MHD), vstupné a oběd v restauraci v Chrudimi.

Kapacita každého výletu je 15 dětí. Výlety jsou určeny pro žáky ZŠ Chrast navštěvující 1. stupeň (1. – 5. třída). Hlavním smyslem těchto výletů je pomoci zaměstnaným rodičům zajistit celodenní dohled nad jejich dětmi v době prázdnin. V případě, že nebude kapacita naplněna, budou moci výlet absolvovat i starší žáci.

Přihlášky jsou k dispozici na podatelně města a na www.mestochrast.cz. Přihlášky odesílejte na zdarska.j@gmail.com nebo odevzdejte osobně na podatelně města. Vaše dotazy ráda zodpovím na uvedené emailové adrese.

Bc. Jana Žďárská

« zpět

Novinky