upřesnění informací Zajoch 2019 (13. 06. 19)

Informace pro účastníky pobytu Zajoch pro žáky šestých tříd ve školním roce 2019/2020
Termín pobytu: 2.9. – 4.9. 2019
Místo pobytu: Outdoor Resort Březová, Rokytnice n. Rokytnou 675 25
Vedoucí akce: Mgr. Jana Svobodová
Zdravotník: Mgr. Jana Svobodová
Pedagogický dozor:
Mgr. Zdeňka Žejdlíková, Mgr. Bronislava Broďáková, Mgr. Zuzana Veletová
Cena za pobyt, program a stravu: 1 890 Kč/žák + doprava vlakem + doprava busem z Třebíče do místa akce
Program pro žáky: adaptační program POHODA, ubytování v chatkách či budově, stravu 5x denně + pitný režim, použití materiálního vybavení areálu
Přihlášení: vyplnění přihlášky na pobyt a uhrazením částky 2 100 Kč na účet ZŠ Chrast, okres Chrudim, do konce června 2019
Předběžný časový harmonogram: sraz na vlakovém nádraží v Chrasti v 8: 10 hod, odjezd z vlakového nádraží v Chrasti v pondělí 2.9.2019 v 8:27 hodin směr Hlinsko, příjezd do Třebíče 11:20 hodin. Odtud bude zajištěna přeprava busem. Příjezd na místo, ubytování, začínáme obědem (dopolední svačinu si žáci vezmou z domu). V den ukončení pobytu bude dopoledne program, končíme obědem.
Odjezd z areálu dne 4.9.2019 zajištěným busem do Třebíče. Z Třebíče odjezd 13:25 hodin směr Jihlava. Předpokládaný příjezd ve středu 4.9. 2019 na vlakové nádraží v Chrasti v 16:55 hodin.
Žákům obědy ve školní jídelně odhlásí zákonní zástupci.
Co s sebou budou žáci potřebovat: dostatek vhodného sportovního oblečení a spodního prádla, ponožky, pyžamo, dvoje pevné boty, přezůvky, pláštěnka, šátek, kšiltovka, batůžek a láhev na pití, psací potřeby (pastelky, fixy, nůžky, lepidlo, zápisníček, izolepu), kapesníky, drobné kapesné (bude možnost si v areálu koupit sladkost, pití, pohledy), knížku, karty…
V den odjezdu zákonní zástupci třídní učitelce předají: kartičku pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti ne starší než 3 dny, očkovací průkaz.Pokud žák užívá nějaké léky, předají zákonní zástupci příslušné léky v originálním balení s popisem přesného dávkování a podepsané jménem a příjmením žáka.
Zákonní zástupci budou pravdivě informovat tř. učitelku o neobvyklých stavech žáka (noční pomočování, strach z výšek či uzavřených prostor, mluvení ze spaní apod.)

V Chrasti dne 5. 6. 2019                                                    Jana Svobodová

Informace Zajoch 2019 pro 6. ročník

Zajoch 2019 - informace a přihláška (pdf)