Úvod   >   Základní škola   >   Akce školy 2018/2019

Sportovní akce

Memoriál Tomáše Šedého

Na Sportovním stadiónu v Chrudimi proběhl 16. ročník memoriálu Tomáše Šedého. Turnaje se zúčastnilo deset družstev, která se utkala systémem každý s každým.

Tento ročník se nám tolik nevydařil jako ročníky předchozí. Letos jsme získali tolik proklínané bramborové medaile.

Soupiska: Borecký Petr, Mareš Jakub, Nevole David, Jirout Lukáš, Kastler Ondřej, Jelínek Milan a Slanař Daniel.

Hrošiáda

Podzimní část Hrošiády se odehrála za velmi chladného počasí (ráno -3°C). Nejlépe si s touto nepřízní počasí poradili naši starší závodníci, kteří získali zlaté medaile. Mladším žákům se tolik nedařilo a obsadili páté místo.

Složení družstev mladší: Bártová Anna, Nováková Denisa, Češík František, Štantejský Ondřej, Macháček Dominik, Dvořák Ondřej, Rázková Nikola a Medunová Adéla.

Starší: Kastler Ondřej, Slanař Daniel, Křivková Martina, Machová Viktorie, Nevole David, Mutr Tomáš, Vondráčková Kamila a Kadlecová Linda.

20180926_130822

Ocenění školy OVOV 2018

Ovov_2018

Naši žáci na republikovém finále ODZNAKU VŠESTRANOSTI OLYMPIJSKÝCH VÍTĚZŮ

Se začátkem školního roku přišlo i republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Letošní finále se odehrálo v Brně na Palackého Vrchu. Do tohoto finále se probojovali první dva z krajských kol nebo nejlepší na body. Letošního ročníku se zúčastnilo neuvěřitelných 600 závodníků, kteří se utkali v OVOV desetiboji, jenž proběhl 6. – 7. 9. 2018. Soutěžilo se v následujících disciplínách: běhu na 60 metrů, skoku dalekém, hodu míčkem, trojskoku snožmo, hodu medicinbalem 2 kg, skákání přes švihadlo, klikách na 2 min., leh – sedech na 2 min., shybech na 2 min. a běhu na 1000 metrů.

Naši školou reprezentovali Kamila Vondráčková, Nikola Rázková, Denisa Šťovíčková a Dominik Macháček. Nejlépe se vedlo Kamile Vondráčkové, která obsadila 19. místo a Nikole Rázkové, která obsadila rovněž 19. místo. Denisa Šťovíčková obsadila krásnou 27. příčku, Dominik Macháček dokonce 23. příčku.

Našim závodníkům gratulujeme a těšíme se na nový ročník.

Projektové dny

Kulturní akce