Naše aktivity > Ovoce a zelenina do škol

MLÉKO DO ŠKOL, OVOCE DO ŠKOL - změny ve školních projektech 2022 - 2023 (07.09.22)

Dobrý den!

Celé léto jsme se na Vás těšili a pilně se připravovali na dodávky čerstvého ovoce, zeleniny a mléčných výrobků pro Vaše žáky. Včera nás však SZIF na poslední chvíli nepříjemně překvapil Oznámením o změnách Školních projektů v tomto školním roce.

Došlo k následujícím změnám:
  • Z důvodu úprav školních projektů ze strany SZIF budou zatím probíhat dodávky pouze 1x měsíčně. O termínu závozu Vám dáme vědět vždy v pátek před jeho uskutečněním, jako jste byli zvyklí doposud.
  • Z rozhodnutí Ministerstva zemědělství došlo k zúžení cílové skupiny pouze NA ŽÁKY 1. STUPNĚ.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že se brzy budeme moci vídat zase častěji.

Ovoce a zelenina do škol

V rámci projektu "Ovoce a zelenina do škol" spolupracujeme dlouhodobě s firmou BOVYS.